SMP_main
manageengine
SharePoint Manager Plus

Platforma SharePoint zapewnia łatwy hosting i współdzielenie danych biznesowych. Elastyczność i łatwość wykorzystania skłania przedsiębiorstwa do wdrożenia SharePoint aby szybko udostępniać swoje dane biznesowe. Jednak wysoki poziom współpracy i dynamiczny charakter treści stanowi wyzwanie dla administratorów w zarządzaniu i kontroli serwerów SharePoint. Każdy administrator potrzebuje kompleksowego narzędzia, które pomoże monitorować, analizować i kontrolować ich platformę SharePoint.

ManageEngine SharePoint Manager Plus jest narzędziem, które ma to wszystko i wiele więcej. Pomaga zarządzać, audytować i raportować platformę SharePoint zarówno w środowisku On-premise jak i Office 365.

Funkcjonalność
 • Raporty zarządcze SharePoint

  SharePoint Manager Plus pozwala na skuteczne zarządzanie Twoimi serwerami  dzięki predefiniowanym raportom, które pomogą w śledzeniu zmian uprawnień, identyfikacji zmian grupowych, poznanie dokładnej listy użytkowników i ich uprawnień. Rozwiązanie zapewnia również raporty, które pomagają w uzyskaniu dogłębnego wglądu w infrastrukturę SharePoint poprzez dostarczanie szczegółowych informacji o zasobach, takich jak farmy, bazy danych treści, aplikacji webowych, witryn i innych.

 • Reporty zarządcze Office 365

  Rozwiązanie to zapewnia pełny wgląd w infrastrukturę Office 365, pomaga w zarządzaniu przestrzenią danych na serwerach, śledzi poziom bezpieczeństwa i zmian, z obszerną funkcją raportowania. SharePoint Manager Plus pozwala również administratorom na archiwizację logów inspekcji z serwerów Office 365.
 • Wydajny audyt serwerów SharePoint

  Oprogramowanie pozwala administratorom na audyt zmian zarówno na poziomie bezpieczeństwa jak i komponentu.

  Rozwiązanie zapewnia natychmiastowe wbudowane raporty, które pomagają w śledzeniu zmian zachodzących w zbiorach stron, na stronach, listach i w bibliotekach. Monitoruje i śledzi zmiany uprawnień użytkownika i zmiany zabezpieczeń, takich jak tworzenie grupy, modyfikacja i usunięcie.

 • Przegląd infrastruktury SharePoint

  SharePoint Manager Plus daje możliwość podglądu pełnej hierarchicznej architektury środowiska SharePoint. Jest to szczegółowy wgląd zarówno w serwery lokalne jak i chmurowe. Zawiera szczegółowe informacje na temat każdego elementu, w tym jego właściwości i powiązanych uprawnień zabezpieczeń.

 • Konsola powiadomień

  Program pomaga w zapewnieniu bezproblemowej pracy w środowisku SharePoint poprzez wykrywanie zdarzeń, takich jak zmiany zachodzące na poziomie krytycznych komponentów, m.in. usunięcie strony, dokumentu, podstrony i innych.

  Rozwiązanie dostarcza powiadomienia e-mail, które zawierają szczegółowe informacje, takie jak kiedy nastąpiła zmiana, kto ją spowodował i skąd.
 • Archiwzacja logów

  Rozwiązanie archiwizuje wszystkie logi audytu zebrane z serwerów SharePoint i przetrzymuje je przez określony przez administratora czas. W dowolnej chwili archiwum może być przywrócone do bazy danych w celu analizy.

Korzyści
 • Poprawa bezpieczeństwa

  SharePoint Manager Plus daje możliwość lepszego zabezpieczenia swojej infrastruktury SharePoint. Wspomagając się raportami oraz śledząc zmiany możemy dojść do tego jakie problemy wystąpiły i kto je stworzył, a dzięki alarmom otrzymanym z systemu możliwa jest szybka reakcja na zagrożenia.

 • Brak ingerencji w infrastrukturę

  Oprogramowanie działa w sposób nieinwazyjny, do działania nie potrzebuje agentów, a co z tym idzie nie potrzebne są żadne instalacje po stronie serwerów SharePoint. Dodatkowo wspiera zarówno środowiska lokalne jak i chmurowe.

SMP_auditing_tool
SMP_office_365
Webinaria

21.11 godz. 14:00 Network Configuration Manager

Netwrok Configuration Manager 21.11 14:00 (1h) 100 Network Configuration Manager jest systemem wspierającym zarządzanie konfiguracją urządzeń sieciowych. Wykorzystując ten system w naszym środowisku IT mamy możliwość definiowania harmonogramu backupów plików konfiguracyjnych, porównywania dwóch konfiguracji, tworzenia konfiguracji bazowych i aktualnych, a co najważniejsze, dystrybucji wybranych linii konfiguracyjnych na zdefiniowaną grupę urządzeń przy pomocy jednego przycisku. Zapisz…

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…
Wdrożenia

Narzędzia AD w UMS Warszawy

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy obejmuje swym zasięgiem lokalizacje na obszarze 517 km 2 i obsługuje 1,8 mln mieszkańców. W urzędzie zatrudnionych jest blisko 7500 pracowników na terenie 18 dzielnic. Urząd dysponuje infrastrukturą, na którą składa się z 270 serwerów w tym 20 kontrolerów domeny.

Blog

Co nowego w ADManager 6550?

Własnie pojawił się nowy build programu do zarządzania Active Directory – ADManager Plus. Poznaj szczegóły i powiedz się więcej…

Zostaw komantarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WyczyśćPotwierdź