ServiceDesk Plus jako centrum wiedzy i procesów dla nowoczesnego portalu samoobsługi

W środowiskach biznesowych, w których okoliczności zmieniają się bardzo dynamicznie, każda chwila poświęcona przez pracownika zespołu sprzedaży na procesy związane z IT, to czas stracony. Klasyczna baza wiedzy, czy portal samoobsługi to już za mało. Nie wystarczy, aby informacja była po prostu dostępna – aby biznes mógł się sprawnie rozwijać, jej znalezienie musi być intuicyjne i szybkie. Case study na przykładzie wdrożenia własnego portalu samoobsługowego dla pracowników, którego silnikiem wiedzy i procesów jest ServiceDesk Plus.

Piotr Kamiński

Młodszy Kierownik działu IT w Samsung Electronics Polska

8 lat doświadczenia w pracy jako analityk/programista i Project Manager przy systemach klasy ERP, CRM i WMS. Od 3 lat związany z polskim oddziałem sprzedażowym Samsunga, a od 2 lat na stanowisku Młodszego Kierownika IT, odpowiedzialnego za infrastrukturę, wsparcie oraz bezpieczeństwo IT.

Marcin Cieśla

Project Manager w Samsung Electronics Polska

Project Manager w Samsung Electronics Polska. Od 5 lat w branży IT. Zaczynał od stanowisk związanych z help desk, rozwijał się jako programista i analityk biznesowy. Aktualnie w Samsung Electronics Polska odpowiedzialny za projekty wewnętrzne wdrażane w polskim i innych europejskich oddziałach firmy.