Monitoring IT to niełatwy orzech do zgryzienia. Zobacz jak łatwo zarządza się się infrastrukturą informatyczną z wykorzystaniem narzędzia OpManager. Sprawdź, jak prosta jest konfiguracja tego systemu.

Oddajemy Ci do dyspozycji portal, na którym znajdziesz filmiki instruktażowe z konfiguracji systemu OpManager. Możesz wykorzystać je do samodzielnego wdrożenia tego kompleksowego i jednocześnie intuicyjnego systemu, jak również sprawdzić jego prostotę i ergonomię. 

#1 ITOM – Jak wykrywać urządzenia sieciowe w systemie OpManager

#2 ITOM – Jak wykrywać środowisko vCenter w OpManager

#3 ITOM – Jak wykryć i diagnozować problem z utratą pakietów w OpManager

#4 ITOM – Jak skonfigurować serwer sms w aplikacji mobilnej OpMananger – TA FUNKCJONALNOŚĆ ZOSTAŁA WYCOFANA

#5 ITOM – Jak przekonwertować nierozpoznane pułapki SNMP na alarmy w OpManager

#6 ITOM – Jak wykrywać środowisko HyperV w OpManager

#7 ITOM – Jak zainstalować system OpManager na maszynie Windows

#8 Jak zarejestrować alarm z OpManager jako zgłoszenie w ServiceDesk Plus

#9 Jak monitorować adresy URL w OpManager

Jeżeli masz pytania dotyczące zagadnień poruszanych na nagraniach, nie wahaj się i napisz do nas.


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.