Firewall Analyzer

ManageEngine Firewall Analyzer wykorzystuje wbudowany serwer syslog w celu przechowywania dzienników zdarzeń zapory ogniowej oraz dostarcza wyczerpujących raportów na temat ruchu przez zaporę ogniową, naruszeń bezpieczeństwa oraz wielu innych informacji. Umożliwia to administratorom podjęcie decyzji w zakresie zarządzania pasmem, bezpieczeństwa sieciowego, monitorowania odwiedzanych stron internetowych, kontroli ruchu w sieci, a także zapewnienia właściwego wykorzystania sieci przez pracowników. Zebrane dzienniki zdarzeń są analizowane i zachowywane we wbudowanej bazie danych w celu przeprowadzenia analiz oraz tworzenia raportów.

Funkcjonalność
 • Zarządzanie zgodnością

  Automatyzacja audytów zgodności dzięki gotowym raportom w zakresie zgodności z normami, takimi jak PCI-DSS, ISO 27001, SANS, NERC-CIP, NIST i SANS

 • Zarządzanie zmianami konfiguracji zapory sieciowej

  Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia w zakresie tego „kto”, „co”,”kiedy” i „dlaczego” . Dokonywanie zmian w konfiguracji zapory sieciowej

 • Monitorowanie aktywności internetowej użytkowników

  Monitorowanie korzystania z internetu (nadmierne lub niewłaściwe korzystanie) przez pracowników w Twoim przedsiębiorstwie.

  Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy użytkownik próbuje uzyskać dostęp do niedozwolonych stron.

 • Monitorowanie ruchu i przepustowości sieci

  Monitoruje ruch sieciowy i generuje natychmiastowe powiadomienia w momencie nagłych zmian w przepustowości sieci.

  Analizuje to, jaki użytkownik, protokół, grupa lub aktywność sieciowa powodują znaczne wykorzystanie przepustowości sieci za pomocą wyposażonych w wygodny interfejs, bieżących raportów dotyczących wykorzystania przepustowości

 • Zarządzanie zabezpieczeniami sieci

  Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich możliwych ataków sieciowych i przypadków naruszenia bezpieczeństwa w Twojej sieci

 • Zarządzanie zasadami zapory sieciowej

  Identyfikuje najczęściej wykorzystywane zasady w celu ich optymalizacji i poprawy bezpieczeństwa sieci.

  Identyfikuj nieużywane zasady oraz modyfikuj/usuwaj je, by poprawić wydajność zapory sieciowej.

 • Monitorowanie serwerów Proxy i VPN w czasie rzeczywistym

  Dostęp do danych dotyczących wykorzystania VPN, w podziale na użytkowników i grupy użytkowników, informacji o aktywnych użytkownikach VPN, danych na temat sesji i wykorzystania przepustowości sieci.

  Monitorowanie ruchu wychodzącego przez proxy, możliwość uzyskania szczegółowych danych o użytkownikach generujących ruch sieciowy, odwiedzanych stronach i wykorzystywanej przepustowości sieci.

 • Audyty badawcze sieci

  Przeszukiwanie dzienników i możliwość ustalenia w ciągu kilku minut dokładnego wpisu dziennika, wskazującego przyczynę zdarzenia dotyczącego bezpieczeństwa.

  Szybki i powtarzalny dostęp do danych dzięki funkcji zaawansowanego wyszukiwania i generowania raportów w oparciu o wyniki wyszukiwania.

 • Analiza dziennika

  Centralne gromadzenie, analiza i archiwizacja dzienników wszystkich urządzeń zabezpieczających, takich jak Microsoft ISA, NetScreen, SonicWALL, WatchGuard, Squid Proxy i inne.

  Wyodrębnianie informacji w zakresie zabezpieczeń i przepustowości z danych przepływu, jak IPFIX z rozszerzeniami i Cisco.

Korzyści
 • Wykorzystanie prawdziwej wartości urządzeń zabezpieczających

  Obsługa szerokiej gamy dzienników końcowych urządzeń zabezpieczających, w tym zapór sieciowych, VPN-ów, IDS/IPS oraz serwerów proxy.

  Dostęp do szerokiej liczby raportów umożliwiających monitorowanie zewnętrznych zagrożeń, zarządzanie zmianami i zapewnienie zgodności z przepisami.

 • Atrakcyjny koszt pozyskania (TCO) i szybki zwrot z inwestycji

  Brak konieczności stosowania dodatkowego sprzętu, minimalne koszty początkowe oraz utrzymania plus model subskrypcji gwarantują niski koszt pozyskania (TCO).

  Konkurencyjna cena. Szybkie wdrożenie, natychmiastowe efekty i ograniczone koszty operacyjne zapewniają szybki zwrot z inwestycji.

 • Szybka odpowiedź na dynamiczne potrzeby biznesu

  Zamiana w szybki sposób dzienników końcowych urządzeń zabezpieczających w źródło użytecznych informacji.

  Generowanie raportów w wygodnych formatach.

 • Zwiększenie wydajności IT

  Zaledwie kilka minut od wdrożenia produktu do generowania raportów.

  Alerty w czasie rzeczywistym na zdarzenia bezpieczeństwa pozwalają pracownikom IT natychmiast reagować na zagrożenia.

Kontakt


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

fwa-why
Integracje
Webinaria

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…

15.11 godz. 14:00 DesktopCentral

DesktopCentral 15.11 12:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…

Case Study

Case Study Uniwersytetu SWPS

Studium przypadku wdrożenia systemu ServiceDesk Plus na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.
Przeczytaj case study przedstawione przez Lecha Opackiego, kierownika działu helpdesk na Uniwersytecie SWPS. Sprawdź jak nasz system helpdesk pozytywnie wpłynął na funkcjonowanie oddziałów uczelni w pięciu polskich miastach.

Kompleksowe zarządzanie stacjami roboczymi w DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Z DPD kooperuje ponad 5000 kurierów doręczających rocznie ponad 100 mln paczek.

Blog