Nowy plugin ServiceDesk Plus MyAsset

Czy Twoja organizacja potrzebuje usprawnień w zakresie procedur migracji sprzętu pomiędzy użytkownikami? Systematycznie powtarzają się nieścisłości w dokumentacji i weryfikacji kartoteki zasobów? Jeżeli tak, to mamy narzędzie, które rozwiąże ten problem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że portfolio naszych pluginów do Servicedesk Plus poszerza się o nowy produkt – MyAsset. Dzięki temu narzędziu użytkownik ma cały czas wgląd w listę sprzętu przypisanego do niego. Na bieżąco może śledzić i weryfikować czy Dział IT poprawnie powiązał jego sprzęt. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w sytuacjach wymiany, odbierania i nadawania sprzętu. Użytkownik w każdej chwili może zweryfikować czy kartoteka posiadanych przez niego zasobów pokrywa się ze stanem faktycznym.

MyAsset nowy plugin ServiceDesk Plus

Domyślnie MyAsset wyświetla dwie sekcje, w pierwszej sekcji znajdziemy informacje o przypisanych stacjach roboczych łącznie z numerem seryjnym, modelem oraz adresem MAC. Druga sekcja zawiera informacje o pozostałym sprzęcie, takim jak smartfony, tablety, drukarki, karty SIM itd.
Zawartość tych zakładek jest w pełni edytowalna. Jeżeli chcesz umieścić tutaj więcej informacji takich jak np. procesor, pamięć RAM, system operacyjny – skontaktuj się z Nami.

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją lub zakupem naszego pluginu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Implementacja-addonu---cena---MyAsset
Kontakt

Jesteś zainteresowany prezentacją produktu?

Napisz do nas


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Integracje
Webinaria

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…