Logo_quickSurvey

Quick Survey – to plugin wzbogacający możliwości prezentacji powiadomień w ServiceDesk Plus.

Wielokrotnie w naszych rozmowach z naszymi klientami spotykaliśmy się z pytaniem jak zmusić, jak zachęcić użytkowników do wypełniania ankiet. Jak jeszcze prościej możemy zbierać opinie o pracy naszych serwisantów wspierających biznes.

W odpowiedzi prezentujemy nasz nowy produkt Quick Survey, dzięki któremu możesz urozmaicić widok kierowanych do użytkowników końcowych powiadomień a także ankiet. Wystarczy, dodać elementy graficzne w wiadomości kierowanej do naszych użytkowników chociażby przy okazji zamknięcie zgłoszenia. Plugin pozwala wyrazić satysfakcję użytkownika w formie graficznej, takich jak wesołe lub smutne emoticony, łapki w górę lub dół, specjalne numery lub dowolne grafiki wskazane przez klienta. W rezultacie zgłaszający udziela szybkich i rzeczowych odpowiedzi bez wypełniania długich ankiet satysfakcji.

Quick Survey w liczbach

Udział użytkowników w przeprowadzanych ankietach metodą tradycyjną 17%
Wzrost zaangażowania użytkowników przy wykorzystaniu Quick Survey 70%
BuzkiV2
 • null

  Komunikacja

  Szybkie i intuicyjne przekazywanie swoich opinii dotyczących ankiet lub ocen pracy serwisantów, choćby przy zamknięciu zgłoszenia.

 • null

  Elastyczność

  Pełna elastyczność w zakresie implementacji grafiki. Emoticony, łapki w dół/górę, specjalne grafiki zgodne z polityką firmy to wybór zależny tylko od ciebie.

 • null

  Rozwój oprogramowania

  MWT SOLUTIONS jako producent pluginu zapewnia podnoszenie jakości oprogramowania /aktualizacje/ oraz rozwój w tym dodawanie kolejnych funkcjonaliści /nowe wersje/.

 • null

  Wsparcie producenta

  Zapewniamy pełne wsparcie techniczne po implementacji produktu. Wsparcie do addonu jest wliczone w standardowe wsparcie MWTAMS PL do instancji bazowej ServiceDesk Plus

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacja lub zakupem naszego pluginu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Cena__eMS
Kontakt

Jesteś zainteresowany prezentacją produktu?

Napisz do nas


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Integracje
Webinaria

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…