Logo_ResourceProtocol

Dzięki naszej customizacji stworzysz dokumentację papierową w sam raz na potrzeby inwentaryzacji , obiegu sprzętu komputerowego w Twojej organizacji.

Obiegówka do działu HR a może protokół dotyczący przejęcia na stan sprzętu przez nowego pracownika dostarczany do działu księgowości?

Działy IT bardzo często spotykają się z tego typu formą biurokracji.

Jak przygotować dokument do obsługi wspomnianych procesów i to zgodnie z wytycznymi wspomnianych działów?

Jak często chciałeś przygotować i wydrukować taki dokument, przekazać do podpisu i czym prędzej zakończyć proces? Przecież Word czy Excel nie są rozwiązaniem efektywnym, a co gorsza angażuje wysoko wykwalifikowanych pracowników w zbędną biurokrację.

A gdyby tak, sporządzić wspomniany dokument z narzędzia, które już mamy?

Resource Protocol – Nasza customizacja pozwala na sporządzenie wspomnianego dokumentu w oparciu o dane dostępne w ServiceDesk Plus. Dokument, który możemy szybko wydrukować i przekazać do podpisu użytkownikowi lub dostarczyć dokumentację utylizacyjną do działu księgowości lub do osób zarządzających zasobami IT.

Masz problem z obiegówkami ? Teraz w prosty sposób utworzysz dokument, który ułatwi Tobie ten mało przyjemny, ale ważny dla Twojej organizacji proces.

ZAPANUJ NAD SWOJĄ DOKUMENTACJĄ.

 • null

  Procesy

  Prezentowany protokół to tylko propozycja. Zapoznaj się z możliwościami prezentowania danych przez ServiceDesk Plus.

  Cykl życia środka trwałego w organizacji w tym: Przyjęcie sprzętu na stan, Przekazanie użytkownikowi, Utylizacja, Obiegówka, a może inny proces? Zapytaj nas który proces chcesz zmodelować i obsłużyć naszym protokołem.

 • null

  Kooperacja

  Korzystaj z protokołu w komunikacji z działem HR lub księgowością. W dobie ogólnej cyfryzacji zapominamy o procesach obsługiwanych w sposób tradycyjny. Dzięki naszemu protokołowi ten proces jest możliwy do realizacji.

 • null

  Wsparcie producenta

  Zapewniamy pełne wsparcie techniczne po implementacji produktu.

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacja lub zakupem naszego pluginu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Cena__Szablon
Kontakt

Jesteś zainteresowany prezentacją produktu?

Napisz do nas


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions Sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Integracje
Webinaria

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…