Patch Connect Plus

Microsoft SCCM posiada infrastrukturę do zarządzania komputerami i ich aplikacjami. Jednak jednym z ograniczeń SCCM jest niemożność aktualizowania aplikacji innych niż Microsoft. Jest to duża niedogodność dla administratorów IT, ponieważ muszą pracować z wieloma narzędziami do zarządzania poprawkami, aby aktualizować wszystkie aplikacje biznesowe w sieci.

Patch Connect Plus to narzędzie, które pomaga wdrożyć poprawki do ponad 250 aplikacji innych firm, takich jak aplikacje firmy Adobe, Java i WinRAR przy użyciu istniejącego serwera Microsoft System Center Configuration Manager.

Funkcjonalność
 • Automatyzacja wdrażania poprawek aplikacji innych firm niż Microsoft

  Automatyczna ochrona systemów przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Planowanie regularnego skanowania i uzyskiwanie informacji o lukach w zabezpieczeniach zarządzanych systemów. Wdrażanie poprawek systemom podatnym na zagrożenia, korzystając z infrastruktury zarządzania poprawkami SCCM.

 • Patchowanie tylko wybranych aplikacji

  Zatwierdzanie istotnych poprawek tylko do wymaganych aplikacj.

 • Powiadomienia

  Gotowe raporty o stanie dostępnych poprawek, ostatni czas aktualizacji bazy danych i nowych aplikacjach obsługiwanych przez program Patch Connect Plus.

 • Inteligentne patchowanie

  Wdrażanie poprawek do aplikacji, gdy nie są używane. Stąd zapewnienie niezawodności procesu wdrażania, którz prowadzi do prawidłowego załadowania aplikacji.

Korzyści
 • Pene wykorzystanie możliwości związanzch z SCCM

  Korzystanie z programu Patch Connect Plus za pomocą istniejącego szablonu SCCM pomoże zaktualizować prawie każdą aplikację przy użyciu tej samej konsoli SCCM.

Webinaria

15.11 godz. 14:00 DesktopCentral

DesktopCentral 15.11 12:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…

21.09 godz. 14:00 Desktop Central

DesktopCentral 21.09 14:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…
Wdrożenia

Kompleksowe zarządzanie stacjami roboczymi w DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Z DPD kooperuje ponad 5000 kurierów doręczających rocznie ponad 100 mln paczek.

Blog

Nowości w Desktop Central i Mobile Device Manager Plus

Właśnie pojawiło się nowe wydanie Desktop Central i Mobile Device Manager Plus, a w nich kilka nowości: Desktop Central Desktop Central może być teraz pudełkowo integrowany z Jira Service Desk. Poprzez integrację można: Znacznie skrócić czas rozwiązywania problemów poprzez funkcję Zdalnej Kontroli Dzięki Menedżerowi poprawek można bezproblemowo zarządzać poprawkami na wszystkich komputerach w organizacji. Wdrażać…