Patch Manager Plus

ManageEngine Patch Manager Plus to aplikacja do zarządzania poprawkami. Umożliwia administratorom skuteczne aktualizowanie oprogramowania na komputerach z centralnego punktu. Zawiera takie funkcje, jak automatyczne zarządzanie poprawkami, instalowanie aktualizacji systemowych Windows, Mac i Linux oraz aplikacji innych firm, audyty zgodności i raportowanie.

Funkcjonalność
 • Wsparcie dla wielu platform

  Łatwe zarządzanie wszystkimi aspektami zarządzania poprawkami w systemach Windows, Mac i Linux.

 • Aktualizacje aplikacji innych firm

  Zarządzanie i wdrażanie poprawek do ponad 250 aplikacji innych firm, takich jak Adobe, Java, WinRAR i innych.

 • Automatyzacja wdrażania poprawek

  Automatyzacja wszystkich etapów zarządzania poprawkami – od skanowania, oceny, wdrażania do raportowania.

 • Testowanie i zatwierdzanie poprawek

  Możliwość tworzenia grupy testowej, testowania poprawek i automatycznego akceptowania wdrażania w środowiskach produkcyjnych.

Korzyści
 • Kompletny wgląd i kontrola aktualizacji systemów operacyjnych oraz aplikacji

  Kompleksowe zarządzanie, wdrażanie i raportowanie aktualizacji różnych systemów operacyjnych i aplikacji w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i zaspokojenia potrzeb biznesowych.

Kontakt


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Webinaria

15.11 godz. 14:00 DesktopCentral

DesktopCentral 15.11 12:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…

21.09 godz. 14:00 Desktop Central

DesktopCentral 21.09 14:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…

Wdrożenia

Kompleksowe zarządzanie stacjami roboczymi w DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Z DPD kooperuje ponad 5000 kurierów doręczających rocznie ponad 100 mln paczek.

Blog