Key Manager Plus

ManageEngine Key Manager Plus jest opartym na przeglądarce internetowej rozwiązaniem do zarządzania kluczem SSH oraz certyfikatami SSL, który pomaga skonsolidować, kontrolować, zarządzać, monitorować i badać cały cykl życia kluczy SSH, oraz zarządzać cyklem życia, skanować podatności, czy wnioskować o nowe certyfikaty SSL.

Zapewnia wgląd w środowisko SSH i pomaga administratorom przejąć całkowitą kontrolę nad kluczami w celu udaremniania naruszeń i zgodności, oraz pomaga nadzorować wykorzystanie i bezpieczeństwo certyfikatów SSL.

Funkcjonalność
 • Odkrywanie

  Odkrywa systemy SSH w sieci, liczy użytkowników i znajduje istniejące klucze prywatne.

  Odkrywa certyfikaty SSL, pokazuje miejsca ich wykorzystania.

 • Bezpieczne repozytorium

  Konsoliduje wszystkie odkryte klucze SSH oraz certyfikaty SSL i zapisuje je w bezpiecznym, centralnym repozytorium dla łatwego dostępu i zarządzania.

 • Scentralizowane tworzenie i wdrażanie

  Centralnie tworzy nowe publiczne i prywatne pary kluczy i łączy klucze prywatne z ich użytkownikami. Wdraża nowe lub istniejące klucze publiczne na wymaganych systemach.

  Pozwala na zdalne zastąpienie certyfikatu na serwerach, pomaga przy generowaniu nowego certyfikatu.

 • Okresowe rotacje

  Wzmacnia bezpieczeństwo przez okresowe rotacje par kluczy i zapobiega ich nadużywaniu.
 • Wykrywanie podatności w certyfikatach SSL

  Skanuje certyfikaty SSL pod kątem podatności (takich jak heartbleed) oraz informuje o nich administratora.

 • Podgląd relacji klucz-użytkownik

  Holistyczny podgląd relacji klucz – użytkownik w całej organizacji.

 • Śledzenie i audyt oraz powiadomienia

  Audyty i śledzenie wszystkich działań użytkowników oraz generowanie raportów.

  Powiadamia o wygasających kluczach SSH, czy certyfikatach SSL.

 • Usuwanie niepotrzebnych kluczy

  Pomaga usuwać niepotrzebne klucze z bazy danych, natychmiast przerywa dostęp i zapobiega naruszeniom związanym z przestarzałymi kontami.

 • Zapewnianie zgodności

  Poprawia zarządzanie kluczami SSH oraz certyfikatami SSL i pomaga utrzymać zgodność ze standardami branżowymi, takimi jak SOX, FISMA, PCI-DSS, NERCCIP i HIPAA.

   

Korzyści
 • Bezpieczeństwo

  Pełna widoczność wszystkich kluczy SSH występujących w organizacji i realizacja scentralizowanej kontroli.

 • Zgodność z wymogami

  KeyManager Plus pomaga wykryć oraz  zastąpić certyfikaty używające SHA-1 na bezpieczniejsze, wykorzystujące SHA-2

Kontakt


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Webinaria

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…

15.11 godz. 14:00 DesktopCentral

DesktopCentral 15.11 12:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…

Wdrożenia

EventLog Analyzer w Signal Iduna

Spółki SIGNAL IDUNA w Polsce od ponad 10 lat oferują klientom indywidualnym i grupowym kompleksowe pakiety ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Misją SIGNAL IDUNA jest otoczenie opieką każdej polskiej rodziny, dbanie o jej zdrowie i majątek oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie życia.

Organizacja w Polsce zatrudnia około 200 pracowników. Posiada główną siedzibę w Warszawie i 5 oddziałów terenowych. Przez EventLog Analyzer obsługiwanych jest kilkanaście serwerów, w tym kontrolery domeny, serwery plików, backupu, wydruku, baz danych

Blog