Zarządzanie kluczami SSH
manageengine
Key Manager Plus

ManageEngine Key Manager Plus jest opartym na przeglądarce internetowej rozwiązaniem do zarządzania kluczem SSH, który pomaga skonsolidować, kontrolować, zarządzać, monitorować i badać cały cykl życia kluczy SSH (Secure Shell). Zapewnia wgląd w środowisko SSH i pomaga administratorom przejąć całkowitą kontrolę nad kluczami w celu udaremniania naruszeń i zgodności.

Funkcjonalność
 • Odkrywanie

  Odkrywa systemy SSH w sieci, liczy użytkowników i znajduje istniejące klucze prywatne.

 • Bezpieczne repozytorium

  Konsoliduje wszystkie odkryte klucze SSH i zapisuje je w bezpiecznym, centralnym repozytorium dla łatwego dostępu i zarządzania.

 • Scentralizowane tworzenie i wdrażanie kluczy

  Centralnie tworzy nowe publiczne i prywatne pary kluczy i łączy klucze prywatne z ich użytkownikami. Wdraża nowe lub istniejące klucze publiczne na wymaganych systemach.

 • Okresowe rotacje

  Wzmacnia bezpieczeństwo przez okresowe rotacje par kluczy i zapobiega ich nadużywaniu.
 • Podgląd relacji klucz-użytkownik

  Holistyczny podgląd relacji klucz - użytkownik w całej organizacji.

 • Bezpośrednie połączenie z systemami SSH

  Umożliwia użytkownikom uruchomienie bezpośredniego połączenia SSH do systemów docelowych z wykorzystaniem kluczy SSH przechowywanych w Key Manager Plus.

 • Śledzenie i audyt

  Audyty i śledzenie wszystkich działań użytkowników oraz generowanie raportów.

 • Ograniczanie i regulowanie dostępu

  Przypisywanie określonych zasobów dla użytkowników, ustanawianie szczegółowej kontroli dostępu.

 • Usuwanie niepotrzebnych kluczy

  Pomaga usuwać niepotrzebne klucze z bazy danych, natychmiast przerywa dostęp i zapobiega naruszeniom związanym z przestarzałymi kontami.

 • Zapewnianie zgodności

  Poprawia zarządzanie kluczami SSH i pomaga utrzymać zgodność ze standardami branżowymi, takimi jak SOX, FISMA, PCI-DSS, NERC-CIP i HIPAA.

   

Korzyści
 • Bezpieczeństwo

  Pełna widoczność wszystkich kluczy SSH występujących w organizacji i realizacja scentralizowanej kontroli.

Webinaria

21.11 godz. 14:00 Network Configuration Manager

Netwrok Configuration Manager 21.11 14:00 (1h) 100 Network Configuration Manager jest systemem wspierającym zarządzanie konfiguracją urządzeń sieciowych. Wykorzystując ten system w naszym środowisku IT mamy możliwość definiowania harmonogramu backupów plików konfiguracyjnych, porównywania dwóch konfiguracji, tworzenia konfiguracji bazowych i aktualnych, a co najważniejsze, dystrybucji wybranych linii konfiguracyjnych na zdefiniowaną grupę urządzeń przy pomocy jednego przycisku. Zapisz…

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…
Wdrożenia

EventLog Analyzer w Signal Iduna

Spółki SIGNAL IDUNA w Polsce od ponad 10 lat oferują klientom indywidualnym i grupowym kompleksowe pakiety ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Misją SIGNAL IDUNA jest otoczenie opieką każdej polskiej rodziny, dbanie o jej zdrowie i majątek oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie życia.

Organizacja w Polsce zatrudnia około 200 pracowników. Posiada główną siedzibę w Warszawie i 5 oddziałów terenowych. Przez EventLog Analyzer obsługiwanych jest kilkanaście serwerów, w tym kontrolery domeny, serwery plików, backupu, wydruku, baz danych

Password Manager Pro w Straży Miejskiej w Warszawie

Straż Miejska w Warszawie przygotowała Case Study na podstawie wdrożenia systemu Password Manager Pro. Studium zostało przedstawione pierwszy raz podczas ManageEngine Forum 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

EventLog Analyzer w Arvato

Arvato przygotowało Case Study na podstawie wdrożenia systemu EventLog Analyzer. Studium zostało przedstawione pierwszy raz podczas ManageEngine Forum 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Blog

Co nowego w Password Manager Pro 8505?

W zeszłym tygodniu producent wypuścił nową wersję oprogramowania do zarządzania hasłami uprzywilejowanymi Password Manager Pro 8505. Znalazło się w niej kilka nowości.

Zostaw komantarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WyczyśćPotwierdź