O365 Manager Plus

O365 Manager Plus to rozbudowane rozwiązanie służące do raportowania, zarządzania i audytu rozwiązania Office365, które pomaga administratorom zarządzać ustawieniami pakietu Office365 w szybki sposób. Przyjazny interfejs webowy pozwala użytkownikowi zarządzać programami Exchange Online, Azure Active Directory, Skype dla Firm i OneDrive dla Firm z jednego miejsca. O365 Manager Plus udostępnia wyczerpujące, wstępnie skonfigurowane raporty z pakietu Office365, a także pomaga w wykonywaniu złożonych zadań, takich jak zarządzanie zbiorami użytkowników, zarządzanie zbiorczą skrzynką pocztową, bezpieczne delegowanie. Ułatwia zarządzanie zgodnością z wbudowanymi raportami zgodności i oferuje zaawansowane audyty, aby zabezpieczyć system Office365 przed szkodliwymi działaniami.

Funkcjonalność
 • Rozbudowane raportowanie Office 365

  O365 Manager Plus udostępnia ponad 200 wstępnie skonfigurowanych raportów pakietu Office 365. Konsoliduje dane z usług Exchange Online, Azure Active Directory, Skype dla Firm, OneDrive dla Firm i innych składników pakietu Office 365 w szczegółowe raporty. Raporty można zaplanować i wyeksportować do formatu PDF, CSV, XLS lub HTML.

 • Zarządzanie Office 365

  O365 Manager Plus ułatwia zarządzanie pakietami Office 365. Pozwala na zarządzanie masowe użytkownikami, zarządzanie wieloma grupami, zarządzanie licencjami zbiorowymi, zarządzanie skrzynkami pocztowymi, co znacznie zmniejsza czas spędzony na zadaniach zarządzania.

 • Audyt Office 365

  Monitorowanie wszystkich zdarzeń mających miejsce w środowisku pakietu Office 365 w celu podjęcia działań prewencyjnych i uniknięcia poważnych konsekwencji. Sprawdzimy, kto wykonał jaką operację i kiedy. Dostaniemy jednoznaczne informacje o działaniach użytkowników na wszystkich składnikach Office 365.

 • Alarmowanie

  Generowanie powiadomień o najważniejszych działaniach i zmianach zachodzących w środowisku pakietu Office 365. O365 Manager Plus umożliwia tworzenie alertów niestandardowych dla każdej usługi Office 365. Te niestandardowe alerty oszczędzają czas, eliminując konieczność ciągłego sprawdzania raportów z audytu na temat złośliwego działania.

Korzyści
 • Kompletny wgląd w środowisko Office 365

  Kompleksowe zarządzanie, raportowanie i audyt zawierają wszystkie potrzebne dane do uzyskania pełnego wglądu w środowisko Office 365.

Kontakt


*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MWT Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MWT Solutions S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Integracje
bnr4
Webinaria

27.07 godz. 14:00 ManageEngine Analitycs\ServiceDesk Plus

ManageEngine Analitycs 27.07 14:00 (1h) 100 Analytics Plus jest opartym o przeglądarkę potężnym narzędziem raportującym, pozwalającym przetransportować dane IT na czytelne i raporty i tablice wskaźników. Dzięki Analytics Plus będzie podejmował decyzje szybko i pewnie. Analytics Plus jest również dostępne w modelu w chmurze, gdzie występuje jako Zoho Reports. Integracja z ServiceDesk Plus, pomaga zwiększyć…

19.10 godz. 12:00 ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus 19.10 12:00 (1h) 100 ManageEngine ServiceDesk Plus On-Demand jest opartym kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL, dostarczanym w modelu SaaS. W jednym pakiecie zintegrowane są takie moduły, jak zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, katalog usług, ewidencja zasobów, zakupy IT, zarządzanie umowami serwisowymi, portal samoobsługowy, zarządzanie licencjami oraz baza wiedzy. Oprogramowanie…

15.11 godz. 14:00 DesktopCentral

DesktopCentral 15.11 12:00 (1h) 100 Desktop Central to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi, które pomaga zarządzać z jednego centralnego miejsca serwerami, laptopami, stacjami roboczymi, smartfonami i tabletami. Pozwala on zautomatyzować typowe czynności obsługi komputerów, takie jak instalowanie poprawek, dystrybucja oprogramowania, zarządzanie zasobami IT, zarządzanie licencjami oprogramowania, monitorowanie statystyk wykorzystania oprogramowania, zarządzanie korzystaniem…

Wdrożenia
Blog

IAM, czyli zarządzanie tożsamością i dostępem

Coraz większa liczba aplikacji w chmurze i rosnąca liczba pracowników zdalnych na nowo definiuje bezpieczeństwo sieci. Zobacz, dlaczego warto wdrożyć w organizacji IAM, czyli zarządzanie tożsamością i dostępem.